Wiercenie techniką diamentową oraz udarową

Wiercenie technika diamentową jest metodą wykonywania otworów, która charakteryzuje się stosunkowo niską emisja hałasu, wysoka dokładnością oraz brakiem wibracji i wstrząsów mogących negatywnie wpływać na konstrukcję obiektów. 


Dysponuję urządzeniem marki REMS model Picus SR wraz ze stojakiem Titan. Urządzenie to pozwala na bezudarowe wiercenie w betonie, żelbecie, murach wszelkiego rodzaju, kamieniu naturalnym, asfalcie czy jastrychu. Dzięki dołączeniu akcesoriów tj. turbina do odsysania pyłu wraz z odkurzaczem przemysłowym pozwalają na ograniczenie emisji niebezpiecznych dla zdrowia pyłów co pozwala na pracę bez konieczności przerywania innych robót budowlanych. 


Oferta obejmuje możliwość wykonania bezudarowych wierceń techniką diamentową w następujących średnicach: 62mm, 82mm, 132mm i 182mm. Koszt uzależniony jest od rodzaju materiału i średnicy zgodnie z cennikiem wiercenia.

Zobacz możliwości urządzenia REMS Picus SR.

Ofertę PLITT TECHNIKA INSTALCYJNA uzupełniają usługi w zakresie wykonywania wierceń oraz przebić techniką udarową. Maksymalna średnica wykonywanych otworów wierconych wynosi 35 mm, a głębokość to 500 mm. Rozmiar prac przebiciowych ustalany jest indywidualnie. Prace wiertnicze, przebiciowe i wyburzeniowe realizowane są przy pomocy młotów udarowo obrotowych o mocy pojedynczego uderzenie max 17,5 J. Koszt wykonywanych prac przedstawia cennik wiercenia.

wiercenie - cennik
DOSTĘPNY WKRÓTCE